הזמנות מעוצבות

יואב ונועההזמנות מעוצבות
עופר וענברהזמנות מעוצבות
שיר ואיילהזמנות מעוצבות

אושרית ונתנאלהזמנות מעוצבות
נעמה ואיתיהזמנות מעוצבות
ימית ועודדהזמנות מעוצבות

יעל ואדםהזמנות מעוצבות
שיר ואיתיהזמנות מעוצבות
יפעת ומתןהזמנות מעוצבות

ליעד ואביהזמנות מעוצבות
אורטל ונתנאלהזמנות מעוצבות
אורטל ונתנאלהזמנות מעוצבות

דניאלה ואיתןהזמנות מעוצבות
דנה ואלוןהזמנות מעוצבות
מעיין ורועיהזמנות מעוצבות

קארין ומוטיהזמנות מעוצבות

call

למה כדאי לעשות הזמנות בעיצוב אישי ומה צריך לדעת על עיצוב הזמנות לחתונה?

עיצוב הזמנות לחתונה הוא חלק מהותי מהאירוע המרגש של מיסוד קשר האהבה שלכם, הפתיח לחגיגות הגדולות, דרך להציג למוזמנים מי אתם ולהכניס משהו אישי במיוחד. אפשרויות ההזמנות כיום רבות מאוד, אך אם גם אתם עברתם כבר על אינספור דוגמאות וקטלוגים, וההזמנה המושלמת פשוט לא מגיעה – אתם צריכים הזמנות בהתאמה אישית!

התאמה אישית של הזמנות החתונה

נכון שבסופו של דבר הזמנות לאירועים צריכות להיות גם אינפורמטיביות ולספק למוזמנים פרטים על האירוע כמו מיקום, תאריך, מספרי טלפון לאישור הגעה וכן הלאה, אך בפועל מדובר על הרבה מעבר לכך. יש סיבה טובה מאוד מדוע אתם, כחתן וכלה, מבקשים ליצור הזמנה שתהיה רק שלכם, להבליט מוטיב או נקודות מסוימות לגביכם וליצור רגש חיובי לחתונה מהרגע הראשון.

עיצוב הזמנות לחתונה בהתאמה אישית הוא תחום עשיר ומגוון, הדרך היחידה ליצור הזמנה ייחודית ואישית. המעצבת ואתם יושבים יחד וממש מחליטים על פי טעמכם האישי ודרישותיכם כיצד תראה ההזמנה. זהו תהליך אחר לחלוטין מבחירת פורמט הזמנה מקטלוג מוכן או מהאינטרנט, הדרך היחידה לקבל הזמנה שתהיה “אתם” במלוא מובן המילה, מזכרת אמיתית לשנים רבות.

יתרונות בעיצוב מותאם אישי של הזמנות

אם אתם מחפשים הזמנות לחתונה שמיד עם פתיחת המעטפה ייצרו אצל המוזמנים שלכם תחושה של “וואו”, “מדהים”, “מצחיק”, “מקסים” וכדומה, הזמנות לחתונה מעוצבות מציעות שפע של יתרונות והן הפתרון האידאלי.

  • מקורי וייחודי ב-100%, לאף זוג לא תהיה אותה הזמנה והתוצאה תהיה לחלוטין מותאמת אליכם כזוג.
  • אפשרויות אינסופיות ליצירתיות: ניתן למשל לעצב הזמנת חתונה על פי תחביבי בני הזוג, להכניס צילום משעשע, לתכנן מראה שממש מהווה את מהותכם כזוג וכן הלאה.
  • עיצוב מקצועי על ידי אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון.
  • שירות זמין ואישי לאורך כל הדרך – המעצבת איתכם עד לקבלת התוצאה המושלמת מבחינתכם.
  • יצירת הזמנות נקיות, אסתטיות ומרשימות מאוד.

עיצוב הזמנות לחתונה בהתאמה אישית מהווה חלק בלתי נפרד מאירוע מושלם שבו האורחים נהנים ויוצאים בתחושות חיוביות. אולי המחיר מעט גבוה יותר, אך התוצאה הסופית בהחלט מצדיקה זאת.

 

call