כל הדוגמאות

הזמנות מאוירות:

ליז ונירכל הדוגמאות
ניב ויערהכל הדוגמאות
אסנת ואסףכל הדוגמאות

עדי ורועיכל הדוגמאות
ערן ודניאלכל הדוגמאות
זהר ועדיכל הדוגמאות

טליה ויונתןכל הדוגמאות
דורין ועמיחיכל הדוגמאות
מיכל ודורכל הדוגמאות

ענבר ואביעדכל הדוגמאות
חופית ועומרכל הדוגמאות


הזמנות מעוצבות:

שירי ואיילכל הדוגמאות
עפר וענברכל הדוגמאות
יואב ונועהכל הדוגמאות

אושרית ונתנאלכל הדוגמאות
נעמה ואיתיכל הדוגמאות
ימית ועודדכל הדוגמאות

יעל ואדםכל הדוגמאות
שיר ואיתיכל הדוגמאות
יפעת ומתןכל הדוגמאות

ליעד ואביכל הדוגמאות
אורטל ונתנאלכל הדוגמאות
אורטל ונתנאלכל הדוגמאות

דניאלה ואיתןכל הדוגמאות
דנה ואלוןכל הדוגמאות
מעיין ורועיכל הדוגמאות

קארין ומוטיכל הדוגמאות

 

הזמנות עם תמונה:

 

טל ומורןכל הדוגמאות
בת-אל ועמריכל הדוגמאות
בת-אל ועמריכל הדוגמאות

מריה ועופרכל הדוגמאות

הזמנות יוקרתיות:

טל ודורוןכל הדוגמאות
ערן וחןכל הדוגמאות
סתיו ואוהדכל הדוגמאות

כרמית ושיכל הדוגמאות

call

מגוון סגנונות ודוגמאות להזמנות לחתונה

לכל אדם טעם ודעה שונים, לפחות בכל הנוגע לעיצוב ההזמנות לחתונה. יש זוגות המעדיפים הזמנות רשמיות יותר וקלאסיות ויש כאלו הרוצים דווקא הזמנה צעירה, מיוחדת ומפתיעה. החדשות הטובות הן שהמגוון הוא גדול וכל אחד יכול למצוא את ההזמנה שהוא אוהב והכי מתאימה לו. ומי שלא מצא? בדיוק לאותם אנשים אנו עושים הזמנות מותאמות אישית, מעוצבות במיוחד בשבילכם ובדיוק איך שחלמתם ודמיינתם אותן.

אז כפי שראיתם יש דוגמאות רבות להזמנות לחתונה, אך יש דבר חשוב יותר מהכמות- וזו האיכות.

אין טעם באלפי הזמנות כשכל אחת מהן עוצבה בזריזות וללא מחשבה. אתם רואים את זה על ההזמנה ותהיו בטוחים שגם האורחים שלכם יראו. באינבייטד כל הזמנה עוצבה בקפידה ע”י גרפיקאית שאוהבת את עבודתה, והדבר ניכר במראה ההזמנות ובאיכות שלהן. כל שנותר לכם הוא לבחור את ההזמנה שאהבתם ביותר ולהתקשר.

הזמנות לחתונה- הסגנונות

  • הזמנות מעוצבות – הזמנות קלאסיות, ‘נקיות’, עיצובים מעודנים ויפים. מתאימות בדרך כלל לזוגות האוהבים דברים פשוטים ועדינים, ללא קשקושים מיותרים.
  • הזמנות יוקרתיות – הזמנות מפוארות, אלגנטיות, בדרך כלל מודפסות על נייר פנינה יוקרתי. מתאימות לזוגות שעושים אירוע מפואר ורוצים טאץ’ חגיגי בהזמנות.
  • הזמנות מאוירות – הזמנות עם איור של בני הזוג או איור סיטואציה המאפיינת אותם (בעבודת יד). הזמנות המתאימות לזוגות צעירים שרוצים להביע סגנון המייחד אותם בדרך מקורית, יצירתית ויפה.
  • הזמנות עם תמונה – הזמנות ייחודיות עם תמונה או תמונות של בני הזוג, מעוצבות בצורה מעניינת ומיוחדת המתאימה לסגנון האהוב עליכם.

נדלקתם על דוגמא מסוימת? התקשרו, שלחו לנו את נוסח ההזמנה שתרצו ואת פרטי האירוע, ותוך מספר ימים ההזמנות שלכם ישלחו אליכם בדיוק כמו שרציתם. כמו כן ניתן גם לבחור דוגמא קיימת ולשנות בה דברים לפי בחירתכם, בין אם זה פונטים, צבעים או גדלים שונים.

אם אינכם רוצים הזמנה ממגוון הדוגמאות להזמנות לחתונה הקיימות באתר, אלא הזמנה ייחודית שתעוצב על פי דרישתכם (עם האיור שתמיד חלמת עליו או העיצוב שדמיינת בראשך) אין שום בעיה- הכל אפשרי! התקשרו ונשמח לתכנן אתכם את ההזמנות המושלמות ליום המיוחד שלכם!

call