הזמנות מאוירות

ליז ונירהזמנות מאוירות
ניב ויערההזמנות מאוירות
אסנת ואסףהזמנות מאוירות

עדי ורועיהזמנות מאוירות
ערן ודניאלהזמנות מאוירות
זהר ועדיהזמנות מאוירות

טליה ויונתןהזמנות מאוירות
דורין ועמיחיהזמנות מאוירות
מיכל ודורהזמנות מאוירות

ענבר ואביעדהזמנות מאוירות
חופית ועומרהזמנות מאוירות

call

הזמנות מקוריות לחתונה- לאף אחד לא תהיה הזמנה כמו שלך!

חתונה מיוחדת ובלתי נשכחת מתחילה בשליחת הזמנות מקוריות לאורחים. אתם רוצים ליצור אצל האורחים שלכם תחושה חיובית ומרגשת כבר מהרגע הראשון וההזמנות לחתונה הן הדרך לעשות זאת! אם גם אתם עומדים לפני חתונה, מחפשים כבר תקופה הזמנות ופשוט לא מוצאים את אותו עיצוב מיוחד ולא שגרתי, אם גם לכם כל ההזמנות בשוק נראות סטנדרטיות ומשעממות – הזמנות לחתונה מקוריות הן הפיתרון למוצר מעוצב, מותאם אישית וייחודי בכל היבט.

כאלו עוד לא ראיתם! הזמנות מקוריות וייחודיות

יום החתונה שלכם מתקרב, האולם או הגן כבר סגורים וההתרגשות עולה מיום ליום, באמת תקופה מרגשת ובלתי נשכחת! אבל עדיין לא מצאתם הזמנות ש”עשו לכם את זה”, הזמנה לאירוע שתהיה מיוחדת, אישית ותגרום לאירוע שלכם לבלוט מעל לכל השאר. הזמנות מקוריות לחתונה הן משהו שעל מנת לספקו בצורה איכותית, יש להציע משהו מיוחד וחורג מהשגרה, אלו בדיוק ההזמנות לחתונה שאנו מציעים, הזמנות לחתונה מקוריות המותאמות אישית עבורכם ושכמותן עוד לא ראיתם.

מאפיין ייחודי של ההזמנות לחתונה אצלנו הוא ההתאמה האישית. לאחר שיחה טלפונית או פגישה, הגרפיקאית מכירה אתכם ומעצבת עבורכם הזמנה אישית ומקורית המתאימה במיוחד לכם. ההזמנה יכולה לכלול תמונה מקורית ומרגשת שלכם יחד, איור משובח ואמנותי של שניכם, ציורים בעיצוב אישי ועוד שלל אפשרויות בהתאם לרצונות, הטעם האישי והעדפות אחרות. האיורים הם עבודת יד והם מעוצבים על ידי הגרפיקאית שלנו באופן אישי עבורכם. הכל נעשה תוך מחשבה מעמיקה ומוקפדת לקבלת ההזמנה המושלמת.

למה לבחור בהזמנות חתונה מקוריות?

כיום כל כך הרבה אירועים, וחתונות בפרט, נראים אותו דבר, סטנדרטים וללא כל ייחוד. לכן אתם רוצים חתונה מיוחדת, משהו מרגש ומהנה שהאורחים יזכרו לטובה זמן רב לאחר שהחתונה כבר הסתיימה. מעבר להפקת חתונה מיוחדת ומקורית, הזמנות מקוריות הן ללא ספק שלב התחלתי חשוב ביותר בארגון החתונה הייחודית והמושלמת שלכם. הזמנות מקוריות לחתונה אשר מעוצבות בהתאמה אישית עבורכם מציעות שפע יתרונות עבורכם ועבור האורחים. הזמנה מרשימה, מרגשת ואישית יוצרת תחושת סקרנות חיובית לקראת האירוע ומייחדת אתכם מול אירועים אחרים באותה תקופה. ההזמנות יוצרות קשר אישי בין האורחים אליכם עוד לפני האירוע עצמו, זוהי מזכרת מקסימה והדרך האופטימאלית לפתוח את חגיגות החתונה המרגשת שלכם.