הזמנות עם תמונה

טל ומורןהזמנות עם תמונה
בת-אל ועמריהזמנות עם תמונה
בת אל ועמריהזמנות עם תמונה

מריה ועופרהזמנות עם תמונה

call

 

מה הופך הזמנה למיוחדת ואיך לוודא שלאף אחד לא תהיה הזמנה כמו שלך?

זה לא סוד שרוב ההזמנות לחתונה שתמצאו באינטרנט הן די דומות ולא מחדשות שום דבר. כמעט כל זוג המתכנן להגיע לחופה עובר בדרך את התהליך של בחירת הזמנה. תהליך זה יכול להיות מהנה אך ברוב המקרים הוא די מתסכל. תסכול נפוץ זה נובע מכך שרוב הספקים ונותני השירות בתחום אינם מתמקדים בצורך האמיתי של הזוג ומכוונים לכמות במקום לאיכות.

הזמנה לחתונה מטרתה היא פשוטה ביותר. להביא לכך שהאורחים שלך ישמחו לקבל אותה, יסתקרנו וירצו להגיע לאירוע. כל הזמנה שאינה מביאה לתוצאה זו היא פשרה ואם אתם מתכננים להתחתן פעם אחת אתם בטח לא רוצים להתפשר.

אם תחשבו על זה לרגע, תזכרו כמה פעמים קיבלתם הזמנות שנראות כאילו הבן של השכנה עיצב אותן בכמה דקות ובטח שזה לא עשה לכם חשק ללכת לאותה חתונה. כשמנסים לחסוך ומתפשרים על הזמנות זה גם מה שהן משדרות על האירוע.

כאן נכנסות לתמונה הזמנות מיוחדות לחתונה. אז מה הופך הזמנה למיוחדת?

  1. הדבר הראשון שתרצו לוודא זה שאלפי זוגות לא השתמשו באותה הזמנה קודם לכן. לפעמים יהיה קצת קשה לברר את הנושא אבל טיפ שתמיד עובד: פשוט להזמין מהמעצב הזמנה בהתאמה אישית, המותאמת לאופי ולדרישות שלכם, ומיועדת לכם ולא לאף אחד אחר.
  2. סביר להניח שזוגות אחרים לא ירצו להתחתן כשהתמונה שלכם מופיעה על ההזמנה. לכן, רעיון נחמד ואישי הוא לעצב הזמנה עם שימוש בתמונה טובה שלכם, כך גם הדודה מצד סבתא תדע את מי לברך כשהיא מגיעה לאולם. מעבר להזמנות לחתונה עם תמונה קיימת גם האופציה לשדרג עם הזמנות מאוירות. הזמנות אלו מאוירות בקפידה על ידי המעצב ומבטיחות הזמנות לחתונה מיוחדות ומפתיעות שכל אורח ישמח לקבל.
  3. אם יצא לכם לשוטט קצת ברשת בחיפוש אחר הזמנות לאירועים, בוודאי יצא לכם לעבור בין אתרים שונים ולחלוף על פני עשרות הזמנות סטנדרטיות שאין בהן שום גיוון או אמירה. הזמנה מיוחדת היא הזמנה שהושקעה בה מחשבה ויצירתיות ולא חיקתה הזמנות של מעצבים אחרים. מיוחד היא אולי מילה סובייקטיבית אבל כשתיתקלו בהזמנה כזו כנראה שלא תמשיכו בחיפושים.

לסיכום, הזמנות לחתונה הן הרושם הראשוני של האירוע, וכידוע, לרושם ראשוני אין הזדמנות שניה. אם האירוע והאורחים שלכם באמת חשובים לכם, אל תתפשרו על הזמנות משעממות ובינוניות – שלחו הזמנה ייחודית שתעשה את כל ההבדל בין עוד אירוע נחמד לבין אירוע יוצא דופן.

call