הזמנות לבת מצווה

→בחרי את סגנון ההזמנה המועדף עליך והתקשרי עוד היום כדי שנעצב לבתך הזמנה בדיוק כפי שחלמה

call

הזמנות לבת מצווה – להתחיל את האירוע הנוצץ בסטייל!

כל נערה חולמת ומחכה ליום בת המצווה שלה, מסיבה נוצצת ושמחה שמוקדשת רק עבורה! נערות מגיעות לגיל מצוות לפני הנערים, זאת מסיבות שונות והגיוניות, ואכן הנערות מוכנות להיכנס לעולם המבוגרים מוקדם יותר מהבנים. כיום בת המצווה היא מסיבה ססגונית, עם מוזמנים מהמשפחה, מכרים וכמובן חברות וחברים של כלת המצווה המתרגשת, מסיבה עם אטרקציות, שמלה מיוחדת של הנערה, כל תשומת הלב מתרכזת בה והיא פשוט זורחת.

האירוע החשוב ביותר בחיי הנערה עד כה

אין ספק כי בת המצווה מהווה את האירוע החשוב והמשמעותי ביותר עד כה בחייהן הקצרים של הנערות המאושרות. נכון שהיו ימי הולדת ושאר מסיבות, אבל זו המסיבה החשובה ביותר, הגדולה ביותר וזו שגם יש לה את המשמעות הרבה ביותר של הגעה לגיל מצוות או כניסה לעולם המבוגרים. בעבר לא חגגו את בת המצווה בצורה מובהקת ומשמעותית, אך היום זהו אירוע שכל נערה מבקשת לעצמה, מסיבה מרהיבה ומהנה במיוחד. אמנם גיל 12 הוא עדיין צעיר והנערות הצעירות עוד יעברו שלל חוויות מעצבות בשנים הבאות, אבל זהו גיל שבו הן מוכנות לקבלת זכויות ואחריות שמתלוות להיותן מבוגרות יותר.

יש ששולחים לאורחים הזמנות לבת מצווה שתיערך בבית כנסת עם דגש מסוים על ההלכה והמשמעות הדתית של האירוע ויש משפחות שמפיקות אירוע שהוא יותר חגיגה ומסיבה ופחות עם היבטים הלכתיים. הסוג השני נפוץ יותר מבחינת בת מצוות והזמנות לאירועים אך בכל מקרה יש את המשמעות המיוחדת של הגעת הנערה לגיל מצוות.

להזמין את האורחים בצורה אישית ומושלמת

הזמנות לבת מצווה הן עניין חשוב, הן מה שמודיע לכולם על המסיבה, על ההזמנה להיות אישית ומעוצבת, משהו איכותי שיגרום לאנשים להתחבר לרעיון ולכלת המצווה. לכל נערה סגנון אישי משלה ורצון למסיבה שתהיה מושלמת עבורה, כך גם לגבי הזמנה לבת מצווה שצריכה להיות מותאמת אישית עבור הנערה, הזמנה שתעביר למוזמנים מסר אישי ונעים.

באתר תוכלו להתרשם ולמצוא הזמנות לבת מצווה במגוון סגנונות ובהתאמה אישית מלאה. אנו מציעים הזמנות אישיות ומעוצבות עם תמונת הנערה, איור אמנותי משודרג שלה, הזמנות הלכתיות או רשמיות יותר, הזמנות ססגוניות ועוד מבחר אדיר.