מיתוג אירוע מא’ ועד ת

אם כבר אירוע, אז עד הסוף: מיתוג אירוע מא’ ועד ת’

אתם משקיעים באירוע המתקרב את כל כולכם ומקדישים זמן, מזומנים והרבה מחשבה במטרה להפיק אירוע בלתי נשכח. מה דעתכם על מיתוג אירוע כולל? אל דאגה, האירוע שלכם איננו עסק ואתם אינכם זקוקים לפרסומת, אבל כאשר מדובר באירוע מושקע, צעד אחד קדימה בכיוון הנכון ישדרג את האירוע שלכם ללא היכר ויצדיק את ההשקעה הכוללת בהפקתו.

מי צריך את זה בעצם?

אירוע ממותג הוא אירוע שמאחוריו עומד קונספט עיצובי אחיד המאחד בקו תואם את כל האלמנטים העיצוביים הכרוכים באירוע. מי צריך את זה? האורחים? אולי. אבל ללא כל ספק, אתם. כבעלי אירוע מושקע, אתם חייבים את זה לעצמכם. מיתוג נכון שעושה את ההבדל בזירה העסקית עושה אותו ובגדול גם בגזרת האירועים. הוא מאגד את כל תחומי ההשקעה שלכם לקו אחד מרשים ומחלץ מהאורחים את קריאות ההשתאות עליהן חלמתם מאז התחלתם בתכנון האירוע. בהנחה שאתם ממילא שולחים הזמנות, מעצבים את השולחנות, מציבים כרטיסי הושבה מעוצבים יותר או פחות בכניסה לאירוע וכנראה גם ממספרים את השולחנות לנוחות האורחים, למה שלא תאמצו סגנון אחיד ותשדרגו את הפן העיצובי של האירוע במספר רמות?

כך תמתגו את זה נכון

בחרו בעיצוב המשקף את אופי האירוע שלכם ועצבו באמצעותו את תזכורות save the date, ההזמנות לאירוע, את המעטפות להזמנות שניתן להדפיס עליהן מעין לוגו של האירוע שלכם וגם את שמות המוזמנים. באותו הקו ניתן לעצב גם מדבקות לסגירת המעטפה, מגנטים למקרר למזכרת, את מספרי השולחנות ועיצובם, את כרטיסי ההושבה שיידעו כל אורח באיזה שולחן עליו לשבת, כרטיסי תודה שנשלחים לאחר האירוע, ואף את האריזות למתנות שיקבלו האורחים ובעצם השמיים הם הגבול- כל מה שדמיינתם בקשר לעיצוב האירוע שלכם, הכל אפשרי! אם אתם מאלה שהולכים עד הסוף וחותרים לשלמות בכל פרויקט העומד בפניהם, אל תוותרו על מיתוג כולל של פרטי העיצוב באירוע אשר ישתלבו בקונספט העיצובי הנבחר ויהפכו את האירוע שלכם לחוויה שאסור להחמיץ.

מתלבטים?

הבחירה בקו העיצובי שילווה את האירוע שלכם הינה משימה שאינה פשוטה כלל. אנו בסטודיו אינבייטד נשמח לעמוד לשירותכם וללוות אתכם במקצועיות ובמסירות עד להגדרת הקונספט המזוהה באופן מושלם איתכם ועם האירוע שלכם. אם אתם בראש יוקרתי, מכובד ומוקפד, הקו העיצובי שלכם יהיה מסוגנן, אלגנטי ומעורר כבוד. אם אתם חבר’ה צעירים בראש צעיר תוכלו ללכת על קונספט מעורר חיוך, מלא אנרגיות, צבעוני וחיוני. אם אתם מעדיפים לשמור על סולידיות עממית, הקו העיצובי שלכם יהיה סולידי ובעל אמירה אלגנטית מאופקת יחסית. ובקיצור, לא משנה מהו המסר אותו אתם מעוניינים להעביר למוזמנים ומהו הרושם אותו אתם מעוניינים ליצור, אנו נסייע לכם במיתוג נכון וניצור את הרושם המושלם בעיניכם. שיהיה במזל טוב!