מחירים

אז כמה זה יעלה לכם?

בחיים בכלל, ובמהלך סחרחורת ההכנות לחתונה שלכם, בפרט, סוגיית העלות תופסת מקום מרכזי ובלתי מבוטל. אז כמה יעלה לכם להפיק הזמנות מרשימות ומעוצבות שמגשימות את חלומות הזוג המאושר ומעבירות למוזמנים את התחושה כי אתם ממתינים לראותם משתתפים באירוע המתקרב?

ממה מורכב מחיר ההזמנה ומהם הפרמטרים המשפיעים עליו?

מחיר ההזמנה נובע, בראש ובראשונה, מרמת העיצוב הגרפית המושקעת בהפקתה. הפרמטר השני והמשמעותי לא פחות בתמחור העסקה הוא שלב ההדפסה. עיצוב מתוך מאגר קיים יהיה כרוך בעלות נמוכה מזו של עיצוב הזמנה אישית וייחודית שהיא רק שלכם. הזמנה אישית מאוירת הדורשת השקעה מרובה ומספקת תוצאה ייחודית בהתאם תהיה, בדרך כלל, יקרה יותר מאופציות אחרות והיא מיועדת למשקיענים אשר אינם מוותרים על הטופ באירוע הגדול של חייהם. נייר מיוחד ובלתי סטנדרטי ייקר אף הוא את העלות להזמנה בודדת ואם תבחרו בהזמנה דו צדדית או בהזמנה נפתחת מרשימה ומיוחדת, גם כאן, יהיה עליכם להוציא מכיסכם סכום מזומנים גבוה יחסית בהשוואה לזוגות שיבחרו בהזמנה המודפסת על צד אחד בלבד ואיננה נפתחת. בנוגע לעלויות הדפוס הכלל הרווח הוא כי ככל שכמות ההזמנות גדולה יותר, המחיר ליחידה בודדת יהיה נמוך יותר. מובן למדי, הלא כן?

כמה מומלץ להשקיע בהזמנה?

חתונה היא, ללא ספק, האירוע היקר בחייכם המשותפים, כאשר כל תקציב שהגדרתם מראש עתיד להתגלות בהמשך הדרך כהמלצה בלבד. היות וכך, ההשקעה בהזמנות מעוצבות, ייחודיות ומקוריות, המודפסות על נייר יוקרתי במיוחד או מציגות לראווה עיצוב בבחירה אישית המשקף אתכם נאמנה ומעורר הזדהות וציפייה בקרב המקבלים, עשויה להתברר כמכבידה על התקציב. ואם גם אתם הוגים בשאלת המיליון דולר: האם שווה להשקיע, התשובה היא, כמה צפוי: תלוי! אם אתם מאלה שהולכים עד הסוף ומפיקים אירוע מרשים, מושקע ובלתי שגרתי, הזמנה מיוחדת אמורה להוות חלק בלתי נפרד ממכלול הפרטים המרכיבים את האירוע. הזמנה מעוצבת ומושקעת באופן בולט, בייחוד כזו המעוצבת בעיצוב אישי על פי הזמנתכם, תעניק למקבלים מושג או שניים על רמת האירוע העתידי, תעורר במוזמנים את הסקרנות והציפייה להשתתפות באירוע שלכם ותגרום להם לפנות מזמנם העמוס להשתתפות בשמחתכם. מנגד, אם אתם מפיקים אירוע יפה ומשקיעים את המיטב מבחינתכם, אך, במקביל, מקפידים שלא לחרוג יתר על המידה מגבולות התקציב, מומלץ ללכת על הזמנה יפה, מרשימה, מכובדת ומכבדת, בעלת עיצוב מרשים ממאגר עיצובים קיים המצטיין באיכותו, להסתפק בנייר כרומו סטנדרטי או בהדפסה חד צדדית, להימנע מתוספות מיותרות כדוגמת חוטים וחרוזים מצועצעים למיניהם, וליהנות מהזמנה יפה בעלות סבירה התואמת את כיסכם ואת רמתו הגבוהה של האירוע המרגש שלכם.

על מה אסור להתפשר בהפקת ההזמנה?

גם אם אינכם מעוניינים להתפרע ולהפוך את ההזמנה לאירוע לאחד הסעיפים בעלי הנוכחות בתקציב שלכם, ישנם דברים שאסור לוותר עליהם. בהנחה שחשוב לכם לשגר למוזמנים הזמנה מעוצבת, מרשימה ומכבדת, אשר תעניק להם את ההרגשה כי אתם מכבדים אותם ומצפים להשתתפותם באירוע מושקע ששווה להתאמץ ולהגיע אליו, ההזמנה שלכם חייבת להיות מושקעת ומוקפדת. אל תתפשרו על עיצוב עדכני, יפה ומעורר התפעלות, אל תוותרו על הדפסה איכותית ואל תתפשרו על פחות ממושלם. לא בכל יום אתם חוגגים את האירוע המכונן בחייכם!