הזמנות לאירועים שונים

אירוע מוצלח מתחיל, איך לא, בהזמנה מושקעת!

עורכים אירוע בקרוב? לגמרי לא משנה מהו האירוע הממשמש ובא, אתם חייבים לשלוח הזמנות. ואם חשוב לכם לשדר למוזמנים את המסר כי מדובר באירוע מיוחד ומושקע ושנוכחותם באירוע חשובה לכם, אל תוותרו על הזמנה מעוצבת היטב אשר תעביר את המסר הנכון בדרך הקולעת ביותר. מזל טוב!

מתחתנים?

אם אתם מתעתדים לחגוג את יום כלולותיכם, ההזמנה שלכם אמורה לשקף את חשיבותו של האירוע ולהיות מושקעת, מעוצבת, מרשימה ולא פחות חשוב מכך – משקפת נאמנה את אופיו של הזוג המאושר, כיחידים וכזוג. ככל שההזמנה תהיה אותנטית יותר, תדגיש את קווי האופי הייחודיים לקשר הזוגי שלכם ותעביר למוזמנים שדר מכבד ומזמין, המוזמנים יתרגשו לקבלה ויהיו מעוניינים להיות נוכחים באירוע שלכם, למרות שהם עמוסים ומתקשים למצוא זמן פנוי, כמו כל אחד מאתנו. אם אתם הולכים עד הסוף בהפקת האירוע ואינכם מתפשרים על פחות מהטוב ביותר בעיצוב האולם, בפן הקולינרי ובכלל, אל תוותרו על תוספות להזמנה המשדרגות אותה ללא היכר ויעניקו למקבלים מושג ויותר על רמתו הגבוהה של האירוע המתקרב. לשם כך, הזמינו מגנטים לתזכורת בעיצוב תואם להזמנה, אישורי הגעה בעיצוב זהה, מעטפה מעוצבת ושאר תוספות יוקרתיות שישדרגו את הזמנתכם ללא היכר ויעשו את ההבדל הגדול ביצירת הרושם הנכון על קהל המוזמנים.

עורכים אירוע קטן?

כל ציון דרך בחיים הינו אירוע מרגש בהחלט. ללא כל קשר לגודל האירוע ולמהותו, העבדה שאתם חוגגים שלב נוסף בחייכם הינה מרגשת ביותר. היות וכך, גם כאשר מדובר באירוע קטן יחסית, כדוגמת ברית / בריתה, בר / בת מצווה, חינה וכדומה, אל תוותרו על הזמנה מושקעת ומעוצבת שתשדר למוזמנים שלכם את המסר כי אתם ממתינים להם מאוד וכי נוכחותם באירוע חשובה בעיניכם. אם הנכם חוגגים חינה, תוכלו לעצב הזמנה בעלת אלמנטים מסורתיים המדגישים את מהותו של האירוע ומעוררים בלב מקבלי ההזמנה סקרנות וציפייה להשתתפות באירוע הססגוני – מסורתי כל כך. אם הנכם עורכים בר / בת מצווה, חשוב לשלב בהזמנה מסר מודגש מאת חתן / כלת האירוע בכבודם ובעצמם ולאפשר להם לחוות דעה בסוגיית עיצוב ההזמנה. ככלות הכל, זהו האירוע שלהם. הזמנה לברית / בריתה אמורה, כמובן, להיות אפופה במתיקות מרגשת ולהעביר את רגשותיכם הגואים עם הולדת הנסיך / הנסיכה הקטנטנים. לשם כך, תוכלו לבחור בעיצובים מתוקים וממיסים ובצבעים ילדותיים משהו אשר יעבירו את המסר המזמין שלכם באופן הקולע ביותר. ואם הנכם חוגגים יום הולדת, בייחוד אם הנכם מחליפים קידומת, לכו על עיצוב שיבטא את השינוי שחל בכם מאז חגיגת יום ההולדת האחרונה, בין אם באמצעות תמונה, בין אם באמצעות איור מעורר חיוך ובין אם באמצעות אמרה שנונה.

שיהיה במזל טוב!

call